Заступник директора бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Музика взяла участь у семінарі-тренінгу «Librarians vs plagiarism: питання академічної доброчесності», який проводився у рамках проекту сприяння академічної доброчесності в Україні. Семінар-тренінг провела керівник Відділу реклами та брендингу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, автор довідників та посібників з академічної доброчесності Ольга Гужва.

Під час семінару розглядалися механізми та політика академічної доброчесності в українській освітній системі, компетенції структурних підрозділів ЗВО та засоби їх впровадження у вузах.

Усіх, хто цікавиться темою академічної доброчесності, запрошуються до університетської бібліотеки для ознайомлення з інформаційними матеріалами.