Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала делегація Посольства Туркменістану в Україні. З ректором університету генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком зустрілися Консул, Перший секретар Посольства Гюча Гараєв та Аташе Посольства Мейліс Беглієв.  Учасниками зустрічі також стали перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор підполковник поліції Михайло Бурдін, завідувач відділення з організації підготовки іноземних громадян Тамара Цапко.

Як зазначили гості, мета їх візиту – знайомство з університетом – його навчальною, матеріальною базою, кадровим потенціалом для налагодження співпраці та залучення до навчання молоді з Туркменістану. Під час зустрічі було прийнято рішення щодо співпраці з Академією поліції імені генерала армії Туркменістану Ніязова С.А. у напрямі наукової та навчальної діяльності. Валерій Сокуренко також запропонував налагодити партнерські стосунки й з іншими вищими навчальними закладами Туркменістану, які готують кадри для органів внутрішніх справ. Представники Туркменістану отримали вичерпну інформацію про Харківський національний університет внутрішніх справ, напрями та спеціальності, за якими готують фахівців.