Шановні науковці!

Вітаю Вас із Днем науки України!

Це свято всіх, хто робить внесок у розвиток вітчизняної та світової науки. У стінах Харківського національного університету внутрішніх справ працюють знані вчені, які виконують великий обсяг наукових досліджень, чимало з них лягло в основу удосконалення чинного законодавства, що регламентує усі галузі суспільного життя. Науковці нашого вишу беруть участь у створенні законодавчих актів, покликаних визначати юридичні параметри розвитку нашого суспільства, удосконалювати діяльність правоохоронних органів України. Університет по праву пишається своїми вченими і результатами їх наполегливої праці.

Шановні друзі, бажаю усім Вам подальших успіхів у професійній діяльності, невичерпної творчої наснаги, міцного здоров’я та довгоочікуваного миру! Нових Вам відкриттів в ім’я процвітання нашої держави задля безпеки та добробуту Українського народу!

З повагою,

ректор, доктор юридичних наук, заслужений юрист України,

генерал поліції третього рангу В.В. Сокуренко