Відбувся ХІІ Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Організатори Конкурсу – Рада ректорів вищих навчальних закладів Харківської області та Департамент науки і освіти Харківської облдержадміністрації. На ранковому шикуванні особового складу перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець відзначив курсанта четвертого курсу факультету № 4 Яну Фещенко, яка посіла ІІІ місце в Конкурсі за напрямом «Гуманітарні науки».

Наукову роботу «Підготовка поліцейських в Україні та за кордоном» підготовлено у рамках роботи наукового гуртка кафедри трудового та господарського права факультету № 2. Науковий керівник роботи доцент кафедри, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Валентина Гончарук.