На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся ІV Міжнародний студентський саміт «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів». Команда університету у складі керівника команди – провідного наукового співробітника відділу організації наукової роботи Володимира Чумака – та членів команди – курсантів 3 курсу факультету № 1 Вікторії Цебиноги та Олени Цебиноги – виборола ІІ місце, отримавши відповідний диплом. Співорганізатором конкурсу-саміту стала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників».

На ранковому шикуванні особового складу перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець відзначив учасників саміту.