Команда Харківського національного університету внутрішніх справ перемогла у форумі «Курсантсько-студентська весна – 2018», який відбувся на базі Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів).

До складу команди університету увійшли науковий керівник команди  – завідувач відділення моніторингу якості підготовки відділу організації освітнього процесу Тетяна Фоменко, курсанти факультету № 1 Сергій Левенець, Віталій Найда, Владислав Настаченко, Олена Носова, Дар’я Одинцова-Ігонтова, Аліна Тельна, Вікторія Цебинога, Олена Цебинога, Світлана Чистікова, курсанти факультету № 2 Дмитро Грицюк, Оксана Коляда, слухачі магістратури Олександр Григоришин, Андрій Комарчук, студенти факультету № 6 Антон Немич та Ростислав Проскура.

Метою проведення форуму стало залучення курсантів і студентів до науково-дослідної діяльності, підвищення мотивації до опанування навчальних дисциплін, налагодження комунікації між курсантсько-студентською молоддю вищих навчальних закладів.

Форум проходив за номінаціями:

– презентація команд;

– конкурс «Love and Devotion» («Любов та вірність» англійською мовою);

– конкурс знань «Я знаю, що …»;

– проект-візуалізація «Історія мого міста»;

– спортивні змагання з міні-футболу між командами-учасницями форуму;

– правовий брейн-ринг «Походження прав людини»;

– конкурс «Криміналіст».

Програма форуму була насиченою та різноманітною, проходили інтелектуальні, творчі та спортивні конкурси. Усі команди демонстрували високий рівень знань і практичних навичок, творчий підхід та креативне мислення. Учасники форуму спілкувалися й обмінювалися враженнями.

Журі форуму змінювалося відповідно до тематики конкурсів. До його складу входили провідні спеціалісти з різних напрямів і галузей: судді, приватні нотаріуси, співробітники державних установ, викладачі інших вищих навчальних закладів, знані спортсмени.

На урочистому підведенні підсумків форуму за рішенням журі команда ХНУВС отримала перемогу та була нагороджена дипломами.