Вийшов друком збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» № 1 (18) 2018. Серед його авторів – працівники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Статті збірника висвітлюють широке коло наукових кримінологічних та кримінально-правових питань, актуальних проблем протидії злочинності, удосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання, інформаційно-аналітичного та організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

Видання призначене для науковців, правоохоронців-практиків, здобувачів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів, курсантів та студентів, а також для всіх тих, хто цікавиться проблемами реформування кримінальної юстиції.

Вісник Кримінологічної асоціації України: зб. наук. пр. Харків: ХНУВС, 2018. № 1 (18). 206 с.