На ранковому шикуванні особового складу перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець відзначив спортсменів вишу.

У Відкритому чемпіонаті м. Харкова з гирьового спорту у загальнокомандному заліку команда ХНУВС посіла перше місце.

Переможцями змагань стали – курсант другого курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк, курсант першого курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва, курсанти першого курсу факультету № 2 Артем Галанан та Альона Килипко, курсанти першого курсу факультету № 3 Ярослав Шерстюк та Сергій Луговик.

Другі місця вибороли курсант першого курсу факультету № 2 Вадим Коковін та курсант четвертого курсу факультету № 1 Валентин Тесленко. Треті місця посіли курсант першого курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков та курсант четвертого курсу факультету № 1 Артур Пісковець.