Напередодні Міжнародного дня захисту дітей наукові співробітники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у реалізації соціального проекту «Мрії дітей про мир». Вони допомогли в організації та проведенні свята до Міжнародного дня захисту дітей.

Понад 100 дітей переселенців з Донецької та Луганської областей, дітей учасників АТО отримали велике задоволення від свята, яке їм влаштували, – естафети, конкурси, яскраві малюнки на асфальті, захоплюючі атракціони, виступи колективів художньої самодіяльності, запальні пісні та, звичайно ж, подарунки. Кожна дитина отримала розмальовки, фломастери, медалі, мильні бульбашки і солодощі.

Працівники науково-дослідної лабораторії університету також підготували та роздали буклети «Права дитини» та «Діти – майбутнє України».