У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення слухачам довідок про завершення первинної професійної підготовки. 27 молодих слідчих розпочнуть свою службу в Сумській, Харківській, Полтавській та Чернігівській областях.

В урочистих заходах взяли участь представники викладацького складу центру, гості, близькі та знайомі випускників. Директор центру підполковник поліції В’ячеслав Драновський звернувся до випускників з напутніми словами та вручив подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнуті успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті колективу.

Також він передав привітання від ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять працівників правоохоронних органів, які загинули під час проведення бойових дій.