Команда волонтерів Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у у ІV Обласному зльоті студентів та курсантів-волонтерів Харківщини, який проводився за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії  Світличної.

Змагання волонтерських загонів проходили за пунктами квест-гри: «Навчальна пожежно-рятувальна частина»; «Пункт піротехніка»; «Медичний центр»; «Пошук потерпілого»; «Лабіринт»; «Пункт хімії надзвичайних ситуацій»; «Майданчик екстремальної психології та історії надзвичайних ситуацій»; «Прес-центр»; «Водна підготовка»; «Висотна підготовка».

У загальнокомандному заліку команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Волонтерська дружина» посіла третє місце.