У загальній бібліотеці відбувся інформаційний практикум з питань публікаційної активності та підвищення наукометричних показників авторів  для науковців кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 (завідувач кафедри – доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець).

Під час зустрічі розглядалися актуальні питання щодо обрання якісного журналу для публікацій та уникнення «хижацьких видань», підвищення наукометричних показників автора, особливостей роботи з наукометричною базою даних Web of Science, формування та редагування авторських профілів в ідентифікаторах ResearcherID та ORCID. Також викладачі ознайомились з ресурсами бібліотечного порталу на допомогу авторам наукових публікацій.

Присутнім було презентовано нові наукові та навчальні видання за профілем кафедри, що надійшли до бібліотечного фонду.