У м. Поляна, Закарпатської області було проведено заняття у навчально-тренінговій Школі з підвищення навиків написання наукових статей англійською мовою для викладачів «Academic Integrity in Transitional Societies» проектом SAIUP (Проект сприяння академічній доброчесності в Україні), який адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства США, у партнерстві з академічним виданням SCS «Studies of Changing Societies», компанією «Антиплагіат» (Unicheck) та Університетом Ферфілд (штат Коннектикут, США). У заході взяла участь старший викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олена Устименко. Протягом трьох днів з учасниками працювали професори Університету Ферфілд (США) Кетрін Нантц та Девід Шмідт. Мета тренінгів – поліпшення навиків академічного письма англійською мовою та розгляд питань щодо академічної доброчесності.