В Інституті післядипломної освіти університету працівники практичних підрозділів поліції розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямками «Кримінальна поліція», «Організаційно-аналітичне забезпечення та оперативне реагування», «Інформаційно-аналітична підтримка», «Слідчі НПУ», «Дільничні офіцери поліції» та «ІТТ і конвойна служба».

Зі слухачами курсів зустрілися проректор університету Анатолій Клочко та директор Інституту післядипломної освіти ХНУВС Євгеній Жеребцов. Звертаючись до присутніх, вони підкреслили важливість підвищення професійної майстерності, набуття нових знань та наголосили на дотриманні слухачами службової дисципліни й правил внутрішнього розпорядку. Анатолій Клочко зазначив, що для якісного навчання, дозвілля та відпочинку слухачів в університеті створені належні умови.