Декан факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент Олег Синєгубов провів зустріч зі студентами – членами наукового гуртка кафедри економіки та фінансів, які протягом навчального року брали активну участь у проведенні науково-дослідної роботи та були неодноразовими переможцями наукових конкурсів.

Звертаючись до присутніх, Олег Васильович відзначив важливість для молоді занять науково-дослідною роботою, наголосивши, що «для студентів це є одним із найбільш потужних та перспективних методів навчання, що дозволяє закріпити теоретичні знання, сформувати професійні вміння та навички, виховати потреби системного поновлення своїх знань для їх практичного застосування».

Під час зустрічі декан факультету відзначив найкращих студентів та вручив їм Грамоти. У номінації «Наукова діяльність» у 2017/2018 навчальному році Грамоти «Кращий студент факультету № 6 ХНУВС» отримали студенти Анна Водолага, Галина Ашлабан, Андрій Ващенко та Павло Роянов. Грамотою «Кращий слухач магістратури факультету № 6 ХНУВС» була відзначена Олена Бабула.