У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість університету з легкої атлетики, в якій взяли участь представники факультетів вишу.

Відкрив змагання ректор генерал поліції третього рангу  Валерій Сокуренко. Він побажав учасникам наснаги та волі до перемоги.

Студенти та курсанти завзято боролися за титул чемпіона, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню силу духу. У командному заліку місця розподілилися наступним чином: І місце та перехідний кубок отримала збірна команда факультету №1 ; ІІ місце посіла команда факультету № 2; ІІІ місце – у команди факультету № 3.

За результатами змагань було визначено переможців в особистому заліку серед жінок і чоловіків.

В особистому заліку на дистанції 100 м серед жінок І місце виборола курсант факультету № 2 Анна Білоцерковська, ІІ місце – курсант факультету № 1 Тетяна Сергієнко, ІІІ місце – курсант факультету № 3 Ярослава Любутіна.

Серед чоловіків І місце виборов курсант факультету № 2 Сергій Подтопта, ІІ місце – курсант факультету № 1 Микита Ковальчук і ІІІ місце – курсант факультету № 1 Денис Бойко.

В особистому заліку на дистанції 1000 м серед жінок І місце виборола курсант факультету № 1 Аліна Ненько, ІІ місце – курсант факультету № 2 Оксана Малород, ІІІ місце – курсант факультету № 1 Мирослава Панюс.

Серед чоловіків І місце виборов студент факультету № 6 Ігор Панченко, ІІ місце – курсант факультету № 1 Дмитро Івашко і ІІІ місце – студент факультету № 6 Максим Самсонов.

Нагороди вручив проректор університету Анатолій Клочко.