У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2003 року факультету № 1. П'ятнадцять років потому вони зібралися у рідній Альма матер, щоб побачити одне одного, поспілкуватися, згадати роки навчання, поділитися новинами.

Випускників привітали ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор Дмитро Швець та проректор Анатолій Клочко. Вони підкреслили, що навчальний заклад пишається своїми випускниками, радіє їх успіхам і досягненням та завжди радий бачити знову у своїх стінах.

Під час візиту випускники зустрілися з деканом факультету № 1 полковником поліції Олександром Музичуком, дізналися про досягнення факультету, його структурні підрозділи та перспективи розвитку; переглянули фільм про Харківський національний університет внутрішніх справ, пройшлися територією навчального закладу, а також відвідали спортивні зали, стрілкові тири, навчально-тренувальні полігони – криміналістичний, відділ поліції, центр боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, тренінгову кімнату, сучасні навчальні аудиторії, спальні приміщення, музей університету, спортивний багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена».