На екскурсію до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ завітали учні 2-х класів ЗОШ № 22 м. Суми разом із вчителями. Гостей зустріли директор центру підполковник поліції В’ячеслав Драновський та заступник директора капітан поліції Олександр Мінченко.

Школярі були присутні на урочистих заходах з нагоди випуску слухачів центру первинної професійної підготовки, а після їх закінчення для дітей провели екскурсію. Учні ознайомилися з умовами навчання та проживання поліцейських у Сумському центрі та більше дізналися про їх роботу. Найбільше школярам запам’яталися мультимедійний тир та зала рукопашного бою. Працівники центру розгорнули експозицію зброї та захисного спорядження, якими користуються поліцейські під час виконання службових та бойових завдань. Слухачі центру разом із викладачами також продемонстрували як проводяться тактико-спеціальні навчання на службових автомобілях.

«Академія поліції», м. Суми