Для слухачів Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) за напрямом службової діяльності «Дільничні офіцери поліції» на базі Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області проведено бінарне заняття. Його провели заступник директора закладу Вікторія Сергієнко та викладач центру Микола Лук’янов з дисципліни «Робота працівника поліції щодо захисту прав та законних інтересів дитини». Під час заняття обговорювалися питання проведення заходів загальної та індивідуальної профілактики з повнолітніми особами, батьками, опікунами та іншими категоріями дітей, які втягують дітей у злочинну діяльність, знаходження дітей у спеціальні установи для дітей.

Слухачі отримали первинні знання щодо визначення заходів загальної та індивідуальної профілактики з повнолітніми особами, батьками, опікунами та іншими категоріями, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, жебракування, азартні ігри, інші протиправні діяння, а також обговорили питання захисту прав та законних інтересів дітей та діяльності спеціальних установ для дітей.

«Академія поліції» (м. Суми)