Урочисті заходи, під час яких було оголошено результати  районного етапу міського конкурсу «Молода людина року–2018», відбулися на базі дитячої школи мистецтв № 5 ім. І.О. Дунаєвського. Начальник Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Сергій Голуб привітав переможців районного етапу та вручив їм дипломи.

Серед нагороджених були і представники Харківського національного університету внутрішніх справ. У номінації «Наукова діяльність» І місце посіла викладач кафедри соціології та психології університету Валентина Московченко, ІІ місце – доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Сергій Абламський, ІІІ місце – доцент кафедри соціальних та економічних дисциплін Андрій Дядін.

У номінації «Студенти (курсанти) вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації І місце було присуджено курсанту факультету № 2 Владиславу Петрову, студентка факультету № 6 Аліна Костюк виборола ІІІ місце.