Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Національної поліції України генерал поліції другого рангу Сергій Князєв. В університеті розпочалися урочистості з нагоди 95-річчя створення служби дільничних офіцерів поліції.

Особовий склад університету на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, представники ГУНП областей України та м. Київ, почесні гості разом із керівництвом вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув за Україну, а також усіх правоохоронців, які заплатили життям, виконуючи свій службовий обов’язок. До пам’ятника загиблим працівникам правоохоронних органів від імені усіх присутніх було покладено квіти.