Відбулося вручення сертифікатів 78 представникам керівного складу Головних управлінь Національної поліції в областях, які в Харківському національному університету внутрішніх справ підвищували свою кваліфікацію.

Серед них – 28 заступників начальників ГУНП в областях та м. Києві, на яких покладено контроль за організацією роботи підрозділів превентивної діяльності, 25 заступників начальників управлінь превентивної діяльності – начальники відділів дільничних офіцерів поліції ГУНП в областях та м. Києві, 25 керівників обласних управлінь поліції охорони. Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко поздоровив поліцейських з успішним завершенням навчання, вручив їм сертифікати та побажав, щоб отримані знання стали в нагоді у подальшій професійній діяльності.