Команда Харківського національного університету внутрішніх справ у складі курсанта другого курсу факультету № 1 Аліни Тельної, курсанта другого курсу факультету № 2 Оксани Коляди, курсантів другого курсу факультету № 4 Дмитра Ляшенка та Кирила Аношкіна взяли участь у міській акції «Намалюй життя».

Акція проводилась проти поширення наркотичних засобів – боротьбу з написами, адресами сайтів або магазинів, де можна придбати наркотики. Учасники зафарбовували такі написи на житлових будинках, автобусних зупинках тощо. Також курсанти поспілкувалися з перехожими щодо їх ставлення до наркотичних засобів, заборони вживання.

У загальнокомандному заліку команда ХНУВС виборола друге місце.

На ранковому шикуванні особового складу перший проректор університету підполковник поліції  Дмитро Швець привітав курсантів та побажав успіхів.