У Харківському національному університеті внутрішніх справ урочистий день. 520 випускників – донедавна курсантів, а відтепер – офіцерів Національної поліції України, закінчили навчальний заклад, в якому вони опановували свою майбутню професію. 29 юнаків і дівчат отримали дипломи з відзнакою.

В урочистостях взяли участь член Колегії МВС України, народний депутат України, Голова Наглядової ради ХНУВС Ірина Єфремова, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій Максимов, начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції Оксана Хоменко, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, ректори вишу попередніх років генерал-полковники міліції Олександр Бандурка та Сергій Гусаров, прокурор Харківської області державний радник юстиції ІІ класу Юрій Данильченко, начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Бідило, т.в.о начальника ГУ Національної поліції України в Харківській області полковник поліції Сергій Чиж, директор Харківського НДЕКЦ МВС України Станіслав Перлін, начальник Управління патрульної поліції м. Харкова Департаменту патрульної поліції Національної поліції України старший лейтенант поліції Олексій Ніколаєв, голова Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок, директор Харківської обласної філармонії, ректор Університету культури Харківського національного університету внутрішніх справ (на громадських засадах) Юрій Янко, директор Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей правоохоронець» Харківської обласної ради Аліса Дербеньова, інші поважні гості, а також особовий склад університету, батьки та рідні випускників.

Після вітань із закінченням університету та посвяченням в захисники правопорядку, присутні вшанували пам'ять усіх громадян, які своїм життям заплатили за право України бути державою – неподільною та незалежною, за її мир, спокій та щасливе майбутнє. За традицією від імені усіх присутніх було покладено квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям, які віддали життя під час виконання службових обов’язків, захищаючи закон і порядок.

Відбулася церемонія вручення дипломів випускникам.