Під час урочистостей з нагоди випуску курсантів відбулося вручення нагород працівникам університету.

За зразкове виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу підготовки фахівців для Національної поліції відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено полковника поліції Віталія Федорова – завідувача кафедри вогневої підготовки факультету № 3; відзнаку МВС України – нагрудний знак «За відзнаку в службі» отримала підполковник поліції Наталія Новікова – завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення; відзнаку МВС України – Грамоту отримав підполковник поліції Сергій Доленко – заступник декана факультету № 2; Подяку МВС України оголошено капітану поліції Наталії Коломоєць – доценту кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3.

За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, сумлінне виконання службових обов’язків і високий рівень професійної майстерності Подякою голови Харківської обласної державної адміністрації відзначено капітана поліції Ігоря Шепелєва – провідного фахівця факультету № 3 та Віктора Лазарєва – доцента кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1.

Нагороди вручили член Колегії МВС України, народний депутат України, голова Наглядової ради ХНУВС Ірина Єфремова, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції Оксана Хоменко, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

Цього року в Харківському національному університеті внутрішніх справ започатковано нову традицію. За результатами опитування, проведеного серед курсантів, було визначено найкращого науково-педагогічного працівника університету. Оцінювалися професіоналізм, науковий та творчий підхід до викладання, об’єктивність та принциповість. Символ нелегкої, але благородної та почесної праці викладача у підготовці та навчанні поліцейських нової генерації – кирку, отримала  підполковник поліції Тетяна Пазинич – доцент кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1. Відзнаку вручила Ірина Єфремова.