Курсанти факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Підсумковій науково-практичній конференції слухачів, курсантів і студентів Національної академії Національної гвардії України.

Вони працювали в секції, де розглядалися актуальні проблеми морально-психологічного забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії України (керівник секції кандидат педагогічних наук, начальник кафедри соціальних і правових дисциплін полковник Рютін В. В.). Курсант Савчук Ю. Р. виступила з доповіддю «Професійна адаптація працівників ОВС», курсант Лєжух І. С. – «Екстремальні ситуації в професійній діяльності працівників ОВС та основні напрями психологічної допомоги при виникненні специфічних емоційних станів», курсант Заднєпрянська А. В. – «Основні складові професійно-психологічної підготовки працівників ОВС до діяльності в екстремальних ситуаціях»,  курсант Шевцова І. І. – «Методи психологічного супроводження працівників ОВС при виконанні професійної діяльності в екстремальних ситуаціях».