Президент України Петро Порошенко нагородив державною нагородою України – медаллю «За врятоване життя» випускника Харківського національного університету внутрішніх справ 2017 року, який навчався на факультеті № 2 (кримінальної поліції), на теперішній час співробітника київської поліції лейтенанта поліції Андрія Ахременка за особисту мужність, виявлену під час виконання службового обов’язку, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України.

Андрій Ахременко, проявивши героїзм та особисту відповідальність, ризикуючи власним життям, ще до приїзду пожежників виніс із палаючої київської квартири п’ятьох дітей.

Про мужній вчинок поліцейського вийшов сюжет у програмі «Надзвичайні новини» на телеканалі ICTV.

Університет пишається своїми випускниками!