На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл з обговорення проекту «Стратегії відновлення цілісності України і деокупації  Донбасу «Механізм малих кроків» в роботі якого взяли участь науково-педагогічний склад, студенти та слухачі Сумської філії та Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», а також працівники відділу комунікації ГУ НП в Сумській області.

До учасників заходу звернувся директор Сумської філії Сергій Лукаш, який наголосив на важливості прийняття вказаної стратегії, реалізація якої матиме неабияке значення для відновлення цілісності території України, припинення військового конфлікту, відновлення правопорядку в державі та забезпечення безпеки громадян. Він запропонував до обговорення основні положення Стратегії відновлення цілісності України і деокупації  Донбасу «Механізм малих кроків» та шляхи їх реалізації. Положення проекту правового акту викликали жваве обговорення, до якого долучилися викладачі Сумської філії та Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», а також студенти та слухачі навчальних закладів. Усі учасники заходу зійшлися на тому, що в умовах сьогодення прийняття Стратегії є нагальним та необхідним, а її реалізація дозволить відновити мир у державі та її територіальну цілісність.