Курсанти ІІ курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із куратором кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником, підполковником поліції Валентиною Гончарук, відвідали Харківський планетарій ім. Ю.О. Гагаріна. Це – особливий астрономічний центр, науково-популярні програми якого присвячені різним об’єктам Всесвіту та розраховані на глядачів усіх вікових груп.

Особливу зацікавленість у курсантів викликали експозиції музею «Космос», присвячені астрономії, космонавтиці та уфології. Молодь більше дізналася про аномальні зони планети, про метеорити, про можливість життя в інших світах, ознайомилися з фотознімками  NASA, спогадами льотчиків і космонавтів та ін. Відвідування юнаками та дівчатами планетарію ще раз нагадало про величезну важливість знань, отриманих людством в результаті космічних досліджень.