Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором навчального закладу генералом поліції третього рангу, доктором юридичних наук, професором Валерієм Сокуренком з абітурієнтами, які успішно пройшли випробування і зараховані на перший курс університету.

Звертаючись до першокурсників та їх батьків, Валерій Васильович поздоровив молодь з визначальною подією у житті – вступом до вишу, побажав успіхів на цьому шляху та подякував батькам за підтримку своїх дітей у професійному виборі. Також Валерій Васильович представив присутнім керівний склад навчального закладу – проректорів за напрямами діяльності університету та начальників факультетів. Цього ж дня начальники факультетів провели зустрічі з першокурсниками. 16 серпня у них розпочинається табірний збір.