Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду з метою популяризації діяльності адміністративних судів серед студентської молоді провів конкурс на кращу статтю серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України на тему «Адміністративні суди на захисті прав людини». У конкурсі взяла участь і курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Цебинога.

За результатами конкурсу робота Вікторії Цебиноги на тему «Захист в адміністративному судочинстві Німеччини прав людини: досвід для України» посіла V місце (науковий керівник – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак). Курсант університету була нагороджена сертифікатом учасника конкурсу та разом з іншими конкурсантами, які увійшли  до першої десятки рейтингу, отримала запрошення на екскурсію до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.