Перший день табірного збору для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався з урочистого шикування на плацу. Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка юнаків і дівчат зі вступом до університету та проходженням табірного збору поздоровив перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець. Дмитро Володимирович підкреслив, що в університеті створені всі необхідні умови для того, щоб навчатися, отримувати нові знання, опановувати навички майбутньої професії. Керівництво університету робить усе необхідне, щоб забезпечити належні умови для навчання, проживання і дозвілля молоді.

Проректор навчального закладу Анатолій Клочко, звертаючись до першокурсників, наголосив, що проходження табірного збору є обов’язковим для кожного, хто вступив до університету, і побажав молоді бути організованими, дотримуватися дисципліни та гідно долати усі випробування. Анатолій Миколайович зазначив, що кожний день буде насичений заняттями, стройовою підготовкою, заходами виховного та культурно-патріотичного спрямування. Проректор університету Олександр Грищенко звернув увагу першокурсників на важливість дотримання санітарних норм та гігієни у літній період.

Після завершення урочистих зборів для юнаків і дівчат розпочалися заняття за розкладом.