Проректор університету – начальник табірного збору Анатолій Клочко провів зустріч першокурсниками. Він подякував молоді за вибір професії та навчальний заклад. Анатолій Миколайович розповів про університет, підкресливши, що це один із провідних закладів вищої освіти системи МВС України, який підготував понад 50 тисяч фахівців, що працюють у різних підрозділах Національної поліції України. Багато хто з них обіймає керівні посади. Університет має потужну навчально-матеріальну базу. Це – сучасні навчальні та спеціалізовані аудиторії, навчально-тренувальні полігони для відпрацювання професійних навичок, спортивні комплекси тощо, працює досвідчений науково-педагогічний колектив. Анатолій Миколайович побажав першокурсникам бути дисциплінованими і наполегливими у навчанні, успішно пройти табірний збір і стати єдиною командою.