У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває табірний збір. Кожний день для першокурсників розпочинається з ранкової зарядки, потім – лекції загально-правової тематики, практичні заняття зі стройової, фізичної, вогневої підготовки, культурно-масові заходи тощо. Сьогодні юнаки та дівчата працювали над удосконаленням стройового вишколу під керівництвом начальника відділу організації служби Віталія Тарасенка. Першокурсники вчилися чітко й злагоджено виконувати команди, як в поодиночному порядку, так і в складі підрозділів, правильно та швидко шикуватися, дотримуватися необхідної дистанції в шерензі та строю, проходити урочистим маршем та багато іншого.

Проректор університету – начальник табірного збору Анатолій Клочко закликав молодь відповідально ставитися до занять.