Від директора Державної установи «Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Національної академії медичних наук України» професора Валерія Бойка на адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист з проханням надати допомогу в організації донорства для забезпечення препаратами крові хворих дітей.

Як повідомляє директор інституту, у відділенні кардіохірургії та невідкладної кардіології у вересні буде прооперовано 20 дітей із вродженими вадами серця. Переважна більшість дітлахів – це діти-сироти та діти із малозабезпечених сімей і для проведення оперативних втручань їм необхідні препарати крові. Працівники та курсанти університету відгукнулися на прохання та надали донорську допомогу.