У м. Київ відбувся тренінг для тренерів «ВІЛ та права людини», проведений UNDP Ukraine/ПРООН в Україні спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Національною поліцією України. У ньому взяли участь професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна та професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський Харківського національного університету внутрішніх справ.

Програма тренінгу була направлена на розвиток умінь та навичок учасників тренінгу з питань забезпечення прав людей, які живуть з ВІЛ, та вразливих груп населення в контексті протидії викликам епідемії ВІЛ/СНІД, формування толерантного ставлення та попередження випадків стигми та дискримінації до людей, які живуть з ВІЛ, та вразливих груп населення, а також підготовку тренерів для викладання курсу «ВІЛ та права людини» в системі підготовки кадрів МВС України та Національної поліції України.