Працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором навчального закладу генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком взяли участь у святкових заходах, приурочених до 95-річчя утворення Валківського району та з нагоди Дня міста Валки.

Урочистості проходили на центральній площі міста Валки та розпочалися парадом «Крокує майбутнє нашого міста», учасниками якого стали вихованці міських дошкільних навчальних закладів та їхні батьки, учні перших класів шкіл. Зі святами присутніх привітали голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, а також представники місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування – міський голова Валерій Скрипніченко, голова Валківської районної державної адміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша. Гарний настрій мешканців Валок підтримували артисти концертно-розважальної програми. Яскраві враження та позитивні емоції у валківчан викликали виступи духового оркестру Харківського національного університету внутрішніх справ, підрозділу карабінерів та ансамблю барабанщиць. Під час заходів ректор університету Валерій Сокуренко поспілкувався зі старшим поколінням жителів міста та молоддю. Відповідаючи на їх численні запитання про університет, факультети та професії, яким у ньому навчають, Валерій Васильович підкреслив, що курсанти та студенти вишу навчаються та виховуються в дусі патріотизму та кращих національних традицій. Вони – майбутня еліта нації, її гордість і надія, тож мають високу громадянську свідомість, люблять свою державу та свій народ. Валерій Васильович також запросив хлопців і дівчат – майбутніх випускників шкіл – вступати до університету, де вони отримають якісну освіту та затребувану суспільством професію правоохоронця.