250 представників постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону поліції охоронятимуть публічну безпеку та порядок на вулицях Харкова під час проведення матчу між футбольними командами «Шахтар» та «Хоффенхайм», які зустрінуться у рамках групового етапу Ліги чемпіонів 2018/19 на харківському стадіоні «Металіст». Очікується, що спортивний захід відвідають майже 35 тисяч вболівальників, 200 з яких – німецькі футбольні фанати.

Перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець провів інструктаж з особовим складом вишу. Він наголосив на необхідності якісного несення служби, дотриманні законності, правил безпеки, а також ввічливого та чуйного ставлення до громадян.