Представники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в експертному обговоренні роботи поліцейських комісій. У рамках заходу було представлено звіт дослідження «Поліцейські комісії в Україні», яке проводилося за участі експертів UPLAN. Автори дослідження презентували рекомендації щодо ведення кадрової політики поліцейськими комісіями. Зокрема:

• затвердити методичні рекомендації щодо проведення співбесід з кандидатами на посади у правоохоронні органи;
  • обґрунтовувати свої рішення про відмову рекомендувати кандидатів на посади;
  • формувати рейтинг усіх кандидатів, які беруть участь у конкурсі;
  • реалізувати повноваження, визначені в ч. 2 ст. 86 Закону України про Національну поліцію, які стосуються встановлення пріоритетів поліцейської діяльності.

В обговоренні висновків та рекомендацій звіту взяли участь Олександр Банчук – член правління Центру політико-правових реформ, Євген Крапивін – експерт Асоціації УМДПЛ, Олександр Бакумов – голова поліцейської комісії ГУ НП в Харківській області, Олена Баранник – начальник відділу комунікацій ГУ НП в Харківській області, Олексій Сердюк – заступник завідувача  науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ, Юрій Чумак – представник Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», Володимир Степаненко – Голова Дергачівської філії Харківського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, голова Громадського формування з охорони громадського порядку «Корпус громадської безпеки», Ольга Мірошник – голова правління Фонду місцевої демократії, координатор Мережі UPLAN в Харківській області, а також представники правоохоронних органів, члени поліцейських комісій, науковці, експерти мережі UPLAN.

Ознайомитись зі звітом можна за посиланням: http://pravo.org.ua/ua/news/20873083-politseyski-komisiyi-v-ukrayini-stisliy-viklad-zvitu-za-rezultatami-doslidgeennya

Прямий ефір (відео стрім):