Відбулося перше у поточному навчальному році засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1. У засіданні взяли участь курсанти 1–3 курсів факультетів №№ 1, 2, 4. Тема обговорення – визначення пріоритетів наукових досліджень членів гуртка у 2018/2019 навчальному році.

Завідувач кафедри теорії та історії держави і права Ігор Логвиненко, керівники гуртка професор Юлія Загуменна та доцент Геннадій Дедурін у своїх виступах наголошували на важливості проведення курсантами наукової роботи, яка є запорукою формування критичного мислення, аналітичного складу розуму, цілеспрямованості у досягненні поставлених цілей тощо. Присутній на засіданні провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи університету Володимир Чумак приєднався до висловлених думок, підкресливши необхідність підтримання сталого зв’язку між кафедральними гуртками та науковим товариством ХНУВС.