У м. Дніпро відбувся матч-відповідь розіграшу 1/16 Кубку України з футболу  серед аматорських команд сезону 2018/2019. Маючи солідний запас із гандикапом у три м’ячі, гравці ФК «Універ Динамо» до виїзної гри із ФК «Перемога» Дніпро, поставилися не менш відповідально аніж до гри, яка проходила на університетському стадіоні «Динамо Арена» в Харкові, і який завершився перемогою нашої команди з рахунком 4:1. Початок гри виявився не надто швидким, скоріш за все через спеку, яка стояла на стадіоні «Молодіжний парк» у м. Дніпро. У свою чергу, господарі поля, граючи вдома, намагалися нав’язати свою гру, але нічого особливого створити їм так і вдалось. Граючи по результату, «біло-сині» обережно контролювали хід поєдинку і вже у середині першого тайму відкрили рахунок у матчі. Перший тайм завершився мінімальною перемогою нашої команди 1:0. У другій 45-хвилинці динамівці  не збавили обертів та ще двічі розписались у воротах ФК «Перемога» і рахунок став 3:0. Гол престижу господарі поля все-таки забили наприкінці зустрічі. В підсумку – 3:1 на користь ФК «Універ Динамо».

За результатами двох матчів (7:2) наша команда проходить в 1/8 розіграшу Кубку України з футболу серед аматорських команд. Вже відомий і суперник на цій стадії  – нещодавній фіналіст Ліги Європи УЄФА ФК «Дніпро» м. Дніпро. Перший матч пройде на стадіоні «Динамо Арена»  3 жовтня, а матч-відповідь – 10 жовтня на легендарному стадіоні «Дніпро Арена» в м. Дніпро.