У м. Харків відбувся Кубок України з кікбоксингу ВТКА, в якому взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час ранкового шикування особового складу університету відбулося нагородження спортсменів, які вибороли призові місця.

І місце у своїх категоріях посіли: магістр факультету № 3 Дмитро Шевчук, курсанти 2 курсу факультету № 2 Максим Половинко та Дмитро Волков, курсант 2 курсу факультету № 3 Дмитро Шевченко, курсант 3 курсу факультету № 2 Поліна Громницька; ІІ місце отримали: курсант 3 курсу факультету № 2 Дмитро Аношенко, курсант 2 курсу факультету № 1 Вадим Бігун; на ІІІ місці – курсант 4 курсу факультету № 1 Ілля Рева, курсанти 2 курсу факультету № 1 Богдан Бутенко та Олександр Ладика, курсант 1 курсу факультету № 1 Микола Макаренко.

Відзначено й спортсменів, які взяли участь у чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» України із самбо, який проводився серед закладів вищої освіти МВС України. І місце у своїй категорії отримав курсант 1 курсу факультету № 1 Єгор Рева, ІІІ місце посів курсант 1 курсу факультету № 3 Еміль Ібрагімов.

Нагороди переможцям, а також посвідчення про присвоєння звання кандидата у майстри спорту України з кікбоксингу курсанту 3 курсу факультету № 2 Антону Чернікову та курсанту 4 курсу факультету № 1 Іллі Реві вручив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він  поздоровив юнаків і дівчат із перемогою та побажав нових спортивних досягнень.