Профспілка Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом голови комітету Профспілки Валерія Московця поздоровили колектив бібліотеки вишу з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек та підготували подарунок – екскурсію до Фельдман-Екопарку.

Під час екскурсії працівниці бібліотеки ознайомилися з великою колекцією тварин Фельдман-Екопарку, більша частина яких – це рідкісні та зникаючі види, занесені в Червону книгу, кінним комплексом та іншими мальовничими куточками Екопарку. Чудова природа та гарний відпочинок залишили яскраві, неповторні враження та приємне відчуття свята.

Такі візити до Екопарку Профспілка ХНУВС планує зробити регулярними для всієї університетської спільноти.