На засіданні Профкому Харківського національного університету внутрішніх справ було розглянуто заяви на вступ до Первинної профспілкової організації працівників навчального закладу, заяви членів профспілки та питання про прийняття до членів комітету Первинної профспілкової організації двох курсантів.

Голова профспілки Валерій Московець довів до присутніх інформацію про загальну кількість членів профспілки ХНУВС та заяв про вступ станом на 26 вересня. Усі заяви про вступ одноголосно були затверджені Профкомом.

Розглянувши пропозицію керівництва університету та письмові заяви від членів профспілки про можливість відшкодування витрат у зв’язку з народженням дитини, відшкодування витрат на лікування та поховання близьких родичів, комітетом було ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги.

Профспілковий комітет заслухав голову Профспілки Валерія Московця, який виступив з пропозицією прийняти до лав нових членів профспілки.