Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал-поліції третього рангу Валерій Сокуренко та перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець провели перше у новому навчальному році заняття з молодшими командирами курсантських підрозділів.

Вони привітали молодь з початком навчального року, та зазначили, що вони повинні бути взірцем для своїх однокурсників не тільки у навчанні, але й громадському житті, брати активну участь у наукових, спортивних, культурно-масових заходах, бути дисциплінованими, ввічливими, дотримуватися норм етичної поведінки працівника поліції та бути справжніми патріотами своєї держави.

Валерій Васильович закликав молодь дотримуватися здорового способу життя й пропагувати його серед своїх однолітків та близького оточення, гідно нести звання курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ.