Для магістрів другого року навчання факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено бінарне лекційне заняття на тему «Актуальні питання використання окремих видів доказів у кримінальному провадженні». Заняття провели завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства доктор юридичних наук, професор Олександр Юхно та суддя Первомайського міськрайонного суду Харківської області Олена Жупанова.

Під час заняття окрім запланованих, були розглянуті й проблемні питання, що виникають у правозастосовній діяльності на стадїї досудового розслідування, а також приклади неуважного чи помилкового ставлення слідчих, зокрема під час збирання, перевірки та використання окремих видів доказів. На всі запитання слухачі магістратури отримали вичерпні відповіді.