Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко під час проведення профорієнтаційного заходу з учнями старших класів у м. Чугуїв Харківської області разом із працівниками університету та ГУ НП в Харківській області відвідали меморіальний музей Іллі Рєпіна.

Вони оглянули експозицію творів видатного українського художника, серед яких оригінали ікон, які Ілля Юхимович написав від 14 до 18 років, більш пізні роботи Рєпіна. Фонди музею окрім рєпінських оригіналів також містять роботи відомих художників рєпінського оточення серед яких Валентин Сєров, Володимир Маковський, Павло Верещагін, Микола Пимоненко та ін.

Валерій Васильович підкреслив, що уся творчість видатного земляка є безцінною українською спадщиною, значення якої важко переоцінити. Молодь повинна знати її, цінувати й пишатися.