Для магістрів 2-го року навчання факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведене бінарне лекційне заняття на тему «Проведення слідчих (розшукових) дій як спосіб отримання доказів». Заняття провели завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства доктор юридичних наук, професор Олександр Юхно та прокурор Харківської місцевої прокуратури № 4 Харківської області кандидат юридичних наук Олеся Арсені.

Під час заняття були розглянуті питання, що виникають у правозастосовній діяльності на стадії досудового розслідування, зокрема при взаємодії з органами прокуратури, процесуальними керівниками досудового розслідування. Було проаналізовано приклади недоліків, які виникають у роботі слідчих, зокрема при збиранні, перевірці та використанні окремих видів доказів під час проведення слідчих (розшукових) дій. На всі запитання слухачі магістратури отримали вичерпні відповіді.