Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив нагороди спортсменам університету, які взяли участь у змаганнях з різних видів спорту та посіли призові місця. Серед них – учасники першості університету з військово-прикладних видів спорту, турніру з гирьового спорту, що були присвячені Дню захисника України, Всеукраїнського турніру з пауерліфтингу. Валерій Васильович вручив юнакам і дівчатам нагороди та зазначив, що колектив університету пишається досягненнями курсантів і студентів й надалі буде робити усе для того, щоб молода людина мала всі можливості реалізувати себе й свої таланти. Ректор, а також проректор навчального закладу Анатолій Клочко поздоровили усіх спортсменів із перемогою та побажали не зупинятися на досягнутому й підкорювати нові рубежі.