У м. Дергачі пройшов Всеукраїнський турнір з пауерліфтингу, учасниками якого стали й спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсант 1 курсу факультету № 1 Карина Мітяева посіла І місце у ваговій категорії 52 кг. Також Карина виборола ІІ місце в абсолютній першості серед жінок за різними ваговими категоріями та встановила рекорд України у своїй віковій та ваговій категорії. Цей турнір є відбірковим до Чемпіонату України з пауерліфтингу, який відбудеться у грудні 2018 року у Харкові.

Готував спортсменку до змагань викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Андрій Надутий, який також отримав нагороду за підготовку спортсменки – Диплом Федерації пауерліфтингу RAW 100%.